سفر رایگان , تخفیفات ویژه و تبلیغات بدون هزینه با دینگ

ساخت وبلاگ
چکیده : پنل صاحبین مشاغل و کسب و کار صاحبان مشاغل در هر زمینه ای , با ثبت نام در ... با عنوان : سفر رایگان , تخفیفات ویژه و تبلیغات بدون هزینه با دینگ بخوانید :

پنل صاحبین مشاغل و کسب و کار

 

صاحبان مشاغل در هر زمینه ای , با ثبت نام در پنل تخفیفان (صاحبین مشاغل و کسب وکار) و تایید آن از سوی مدیریت دینگ,می توانند همکاری خود را با سامانه مسافربری دینگ آغاز کنند.

اشخاص صاحب پنل ,درصد تخفیف , زمان آغاز و زمان پایان تخفیف مد نظر خود را در پنل ثبت می کنند. پس از تایید درصد و نوع تخفیف ثبت شده از سوی مدیریت , تبلیغ آن مشاغل در اپلیکیشن دینگ برای تمامی مسافران دینگ نمایش داده میشود.

درصد تخفیف بر روی فاکتور مشتریانی که از سوی دینگ مراجعه کرده اند محاسبه میشود . معادل آن مبلغ از اعتبار پنل شخص صاحب پنل کسر و به اعتبار مسافر دینگ افزوده میشود.

بدین ترتیب قراردادی دوسویه بین دینگ و صاحبین مشاغل شکل میگیرد که در ازای آن شرکت دینگ مبلغی جهت تبلیغ دریافت نمیکند بلکه تنها مسافرین دینگ از تخفیفات درج شده در اپلیکیشن بهره مند شده وصاحبان مشاغل نیز میتوانند به رایگان کسب و کار خود را تبلیغ کنند.

خودرو آنلایندینگ،تاکسی_آنلاین،اپ_تاکسی،اپلیکیشن_تاکسی، راننده، درخواست_خودرو، تاکسی_تهران، درخواست_تاکسی، درخواست_تاکسی_آنلاین ، مسافر، میزبان ، استهلاک، بیمه، تخفیف ، صاحبین_مشاغل ، کسب_و_کار ، آژانس ، ارگان ، موسسه_کرایه_اتوموبیل ، درخواست_تاکسی ، درخواست_ماشین_آنلاین ، پرداخت_هزینه_استهلاک,...
ما را در سایت خودرو آنلاین دنبال می کنید

نویسنده : سروش خان بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 17 دی 1396 ساعت: 14:38