با دینگ تخفیف بگیرید و رایگان سفر کنید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  پنل صاحبین مشاغل و کسب و کار

   

  صاحبین مشاغل در هر زمینه ای ، با ثبت نام در پنل تخفیفان (صاحبین مشاغل و کسب وکار) و تایید آن از سوی مدیریت دینگ،می توانند همکاری خود را با سامانه مسافربری دینگ آغاز کنند.

  اشخاص صاحب پنل، درصد تخفیف،زمان آغاز و زمان پایان تخفیف مد نظر خود را در پنل ثبت می کنند. پس از تایید درصد و نوع تخفیف ثبت شده از سوی مدیریت ، تبلیغ آن مشاغل در اپلیکیشن دینگ برای تمامی مسافران دینگ نمایش داده میشود.

  درصد تخفیف بر روی فاکتور مشتریانی که از سوی دینگ مراجعه کرده اند محاسبه میشود . معادل آن مبلغ از اعتبار پنل شخص صاحب پنل کسر و به اعتبار مسافر دینگ افزوده میشود.

  بدین ترتیب قراردادی دوسویه بین دینگ و صاحبین مشاغل شکل میگیرد که در ازای آن شرکت دینگ مبلغی جهت تبلیغ دریافت نمیکند بلکه تنها مسافرین دینگ از تخفیفات درج شده در اپلیکیشن بهره مند شده وصاحبان مشاغل نیز میتوانند رایگان کسب و کار خود را تبلیغ کنند.

  نویسنده : سروش خان بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 17 دی 1396 ساعت: 14:31
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها