دینگ متمایزترین تاکسی آنلاین کشور

ساخت وبلاگ
چکیده : دینگ متفاوت ترین سامانه درخواست خودرو آنلاین است. این سامانه با ایجاد امکانات بر روی ... با عنوان : دینگ متمایزترین تاکسی آنلاین کشور بخوانید :

دینگ متفاوت ترین سامانه درخواست خودرو آنلاین است. این سامانه با ایجاد امکانات بر روی اپلیکیشن برای کاربران و مزایایی که برای میزبانان به وجود آورده توانسته بسیار قوی تر از رقبا ظاهر شود.

میزبانان(رانندگان) این سامانه میتوانند از انواع بیمه نامه ها با تخفیف های ویژه استفاده کنند و هزینه استهلاک خودرو خود را از دینگ دریافت کنند. به این ترتیب هزینه های جانبی آنها کم و درآمد آنها بالا تر می رود.

در اپلیکیشن دینگ امکان درخواست خودرو به صورت رزرو ، در اختیار و خطی وجود دارد. این امکانات باعث شده تا مسافران تا حد زیادی در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند.

درصد معرفی یکی از جالب ترین امکانات دینگ است. به طوری که اگر شخصی دوستش را معرفی کند تا مادامی که دوستش از دینگ(چه به عنوان مسافر،چه به عنوان میزبان) استفاده میکند از هر سفر وی 1% در حساب کاربری شخص معرف ذخیره می شود.

دینگ هم اکنون در تهران در حال فعالیت است و بزودی در شهر های دیگر هم فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

خودرو آنلایندینگ،تاکسی_آنلاین،اپ_تاکسی،اپلیکیشن_تاکسی، راننده، درخواست_خودرو، تاکسی_تهران، درخواست_تاکسی، درخواست_تاکسی_آنلاین ، مسافر، میزبان ، استهلاک، بیمه، تخفیف ، صاحبین_مشاغل ، کسب_و_کار ، آژانس ، ارگان ، موسسه_کرایه_اتوموبیل ، درخواست_تاکسی ، درخواست_ماشین_آنلاین ، پرداخت_هزینه_استهلاک,...
ما را در سایت خودرو آنلاین دنبال می کنید

نویسنده : سروش خان بازدید : 9 تاريخ : يکشنبه 17 دی 1396 ساعت: 14:22